Lipiec 11, 2020

Nowe salony w sieci Nissana w Polsce

Nissan wzmacnia swoją obecność w Polsce i dociera do nowych klientów. Teraz zainteresowani kupnem nowego Nissana mogą bezpośrednio zapoznać się z wybranym modelem w salonach w Lublinie, w Radomiu oraz Nowym Sączu. Dzięki nowym punktom dealerskim, marka poszerza sieć dystrybucji w perspektywicznych regionach.

46 punktów dealerskich Nissan na terenie całego kraju i planowane nowe otwarcia świadczą o sile i renomie marki. Elektryczny Nissan LEAF czy bestsellerowe crossovery Juke, Qashqai oraz X-Trail to modele, które cieszą się uznaniem i popularnością wśród klientów w Polsce. Salony marki dostępne w dużych miastach uzupełniane są o nowe punkty w miastach średniej wielkości, a pozwala na to szeroka oferta proponowanych modeli w różnych cenach i o różnym przeznaczeniu. Sukcesywnie poszerzana sieć dealerska i współprace ze sprawdzonymi partnerami pozwalają Nissanowi na dotarcie do nowych klientów, a stałym ułatwiają obsługę posprzedażną.

Nowe salony na mapie autoryzowanych obiektów Nissana w Polsce to Odyssey Lublin, Ster Radom oraz Wikar Nowy Sącz. Wszystkie zostały przygotowane w oparciu o nową Koncepcję Sprzedaży Detalicznej Nissana. Jej założeniem jest zapewnienie klientom pozytywnych wrażeń od razu po przekroczeniu progu salonu. Specjalnie zaprojektowane otoczenie – dynamiczna, multimedialna przestrzeń – ma dostarczać im inspiracji, ale też profesjonalnej wiedzy na temat produktów marki. Doradcy Nissana zapraszają klientów do rozmów przy wygodnych stolikach, co zdecydowanie zwiększa ich komfort i podnosi standard obsługi, który staje się mniej formalny i bardziej przyjazny.

Nissan powrócił do Lublina

Po kilkunastu miesiącach nieobecności, Nissan znowu zaprasza klientów do Lublina. Jedyny w województwie, nowo otwarty Nissan Odyssey, to salon i serwis marki zaprojektowany w najwyższym standardzie marki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *